Czy chcesz mieć doskonały obraz w kolorze nawet przy bardzo słabym oświetleniu? Czy szukasz kamery IP o wysokiej rozdzielczości, wydajnej kompresji i wielu funkcjach poprawy obrazu, dostępnej w białej lub czarnej obudowie? Jeśli tak, to zapoznaj się z i6-C81342D-IRM 4mm!

  • To kamera IP w technologii COLOR MASTER, która pozwala uzyskać czytelny, kolorowy obraz, nawet przy oświetleniu 0.003 lux. Zastosowana technologia COLOR MASTER sprawia, że kamery pracujące w tej technologii rejestrują wyraźny, kolorowy, pełen szczegółów obraz.
  • Kamera i6-C81342D-IRM Color Master BASE ma czuły przetwornik CMOS z progresywnym skanowaniem i stałoogniskowy obiektyw o ogniskowej 4 mm i jasności F1.6. Kamera obsługuje wydajną kompresję wideo H.265/H264 z regulowaną jakością i strumieniem danych. Kamera ma wbudowany oświetlacz podczerwieni z możliwością programowego wyłączenia i wbudowany mikrofon. Posiada gniazdo kart mikro SD/SDHC/SDXC (do 256GB) i możliwość zasilania przez PoE 802.3af lub 12V DC.
  • Kamera i6-C81342D-IRM ma wiele funkcji poprawy obrazu, takich jak cyfrowa redukcja szumów – 3D DNR, WDR-120dB, BLC, HLC, ROI, defog. Ma także wielostrefową detekcję ruchu z opcją dynamicznej analizy.
  • i6-C81342D-IRM Color Master BASE to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoką jakość obrazu w kolorze przy każdych warunkach oświetleniowych. Kamera nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych3 i ma elegancką obudowę typu bullet. Dostępna w atrakcyjnej cenie brutto: 761,37 zł1 i jest dostępna w dużej ilości.

Nie zwlekaj i zamów już dziś swoją kamerę i6-C81342D-IRM:
Wariant w białej obudowie: https://bit.ly/3oZph2C
Wersja w kolorze czarnym: https://bit.ly/3oYcsFQ

To produkt, który spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort! W filmie znajdziesz kod rabatowy, który da Ci możliwość zakupu z dodatkowym 5% rabatem.