Mamy dla Ciebie świetną wiadomość, jeśli szukasz nowoczesnej i funkcjonalnej czujki ruchu lub wytrzymałego przewodu UTP albo doskonałego rejestratora IP. Na www.internec.pl możesz kupić te produkty w super niskiej cenie, ale tylko przez kilka dni.

Zamów od 8 do 10 września:

  • czujkę slim pet za jedyne 46 złotych. To inteligentna czujka ruchu o wysokiej czułości i niskim poborze prądu, która nie reaguje na zwierzęta domowe o masie do 25 kg. Idealna do zabezpieczenia domu lub biura przed włamaniem.
  • a jeśli potrzebujesz połączyć swoje urządzenia sieciowe na duże odległości, to skorzystaj z oferty na zewnętrzną skrętkę przewód UTP kategorii 5. Żelowana skrętka jest odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Na przewód dostaniesz dodatkowy rabat 3%.
  • A to jeszcze nie wszystko! Kolejną niespodzianką jest dodatkowy rabat 3% na wszystkie rejestratory IP marki INTERNEC, które kupisz przez internet lub stacjonarnie w oddziałach (po okazaniu SMS promocyjnego). To niepowtarzalna okazja, aby wyposażyć się w najnowocześniejszy sprzęt do monitoringu wizyjnego.