Od 5 do 8 października możesz zamówić na naszej stronie www.internec.pl trzy produkty w super niskich cenach:

– Dualna (PIR+MW), zewnętrzna czujka kurtynowa Agate – znakomita do ochrony obwodowej, spełniająca wymogi bezpieczeństwa GRADE 3. Teraz tylko za 245 zł!

– Przewód alarmowy YTDY 8x1x0.5 – niezbędny do podłączenia czujek, sygnalizatorów i central alarmowych. Wykonany z wysokiej jakości miedzi w izolacji polwinitowej. Dostępny w odcinkach po 100 m za jedyne 91 zł!

Kamera IP 4MP INTERNEC Color Master PRO, model i6.5-C53542-IMFG 2.8 w wandaloodpornej obudowie (IK10) znajdziesz niezawodną, wysokiej jakości kamerę oferującą m.in. ALARMY INTELIGENTNE z klasyfikacją obiektów ukierunkowaną na ludzi oraz pojazdy w celu redukcji fałszywych alarmów: wtargnięcie, przekroczenie linii, wejście w obszar, wyjście z obszaru.  Cena promocyjna, to jedynie 399 zł. Tę kamerę możesz kupić również stacjonarnie w jednym z naszych oddziałów w  Łodzi, Częstochowie, Sosnowcu i Opolu

Nie czekaj, zamów już dziś i skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji! Promocja obowiązuje tylko do wyczerpania zapasów!

Zapraszamy na www.internec.pl – najlepszy serwis B2B dla instalatorów alarmowych!

UWAGA! Ta promocja jest skierowana tylko do zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników internet.pl. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany, zrób to teraz i ciesz się z naszych ofert!