Jeśli potrzebujesz nowych, wyśmienitych  kamer IP do monitoringu, mamy dla Ciebie niesamowitą ofertę. Tylko teraz, jako zarejestrowany i zweryfikowany użytkownik serwisu www.internec.pl, możesz skorzystać z promocji na trzy kamery marki INTERNEC. Promocja trwa od 26.10 do 1.10 i dotyczy tylko strefy B2B w serwisie www.internec.pl.

W promocji możesz kupić:

  • 8 megapikselową kamerę IP marki INTERNEC, model: i6.4-C59480-ILMAFSG 2.8 za jedyne 369 zł netto. To kamera z alarmami inteligentnymi, wczesnym ostrzeganiem, wielostrefową detekcją ruchu, oświetlaczami LED i IR, wbudowanym mikrofonem i głośnikiem, slotem na karty mikro SD i wejściem i wyjściem alarmowym.
  • 5 megapikselową kamerę IP marki INTERNEC, model: i6.4-C44450-IZMAFG za jedyne 455 zł netto. To kamera z regulowanym obiektywem z motozoom i autofocus, alarmami inteligentnymi, wielostrefową detekcją ruchu, gniazdem kart mikro SD, wbudowanym mikrofonem i wejściem i wyjściem alarmowym.
  • 2 megapikselową kamerę marki INTERNEC, model: i6.4-C80120-IM 2.8 za jedyne 107 zł netto. To kamera z wydajną kompresją wideo H.265/H264/S+265, cyfrową redukcją szumów 3D DNR, D-WDR, oświetlaczem IR o zasięgu do 30 metrów i wbudowanym mikrofonem.

Możesz kupić dowolną z kamer, w dowolnej ilości, po zalogowaniu się do strefy B2B w serwisie www.internec.pl.

Uwaga! Trzecią kamerę można kupić także stacjonarnie w oddziałach firmy w Łodzi, Częstochowie, Opolu i Sosnowcu, ale tylko 27 i 28 października 2020 r. Nie przegap tej szansy! Aby skorzystać z tej oferty, musisz pokazać SMS od Internec. Aby otrzymywać taki SMS, zapisz się na listę wysyłkową SMS w oddziale. Raz w tygodniu informujemy wybranych klientów o super gorących ofertach dostępnych w sprzedaży stacjonarnej.

A jeśli jeszcze nie masz konta w strefie B2B platformy www.internec.pl, to nie czekaj i zarejestruj się już teraz. Dzięki temu będziesz miał dostęp do bardzo atrakcyjnej oferty hurtowej, dostępu do promocji i wyprzedaży, możliwości otrzymywania newslettera z najgorętszymi ofertami i wiele więcej.

Zapraszamy na www.internec.pl – najlepszy serwis dla firm szukających nowych technologii!