Jeśli szukasz nowoczesnych i niezawodnych kamer IP, mamy dla Ciebie świetną ofertę. Tylko teraz, jako zarejestrowany i zweryfikowany użytkownik serwisu www.internec.pl, możesz skorzystać z promocji na dwie kamery marki INTERNEC. Promocja trwa od 26.10 do 1.10 i dotyczy tylko strefy B2B w serwisie www.internec.pl.

Co możesz kupić w promocji?

  • 8 megapikselowa kamera IP marki INTERNEC, model: i6.4-C59480-ILMAFSG 2.8 za jedyne 369 zł netto. To kamera z alarmami inteligentnymi, wczesnym ostrzeganiem, wielostrefową detekcją ruchu, oświetlaczami LED i IR, wbudowanym mikrofonem i głośnikiem, slotem na karty mikro SD i wejściem i wyjściem alarmowym.
  • 5 megapikselowa kamera IP marki INTERNEC, model: i6.4-C44450-IZMAFG za jedyne 455 zł netto. To kamera z regulowanym obiektywem z motozoom i autofocus, alarmami inteligentnymi, wielostrefową detekcją ruchu, gniazdem kart mikro SD, wbudowanym mikrofonem i wejściem i wyjściem alarmowym.

Możesz kupić dowolną z kamer, w dowolnej ilości, po zalogowaniu się do strefy B2B w serwisie www.internec.pl. Nie czekaj, skorzystaj z promocji, zanim się skończy!

A jeśli jeszcze nie masz konta w strefie B2B platformy www.internec.pl, to nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś. Dzięki temu będziesz miał dostęp do bardzo atrakcyjnej oferty hurtowej, dostępu do promocji i wyprzedaży, możliwości otrzymywania newslettera z najgorętszymi ofertami i wiele więcej. Zapraszamy na www.internec.pl – najlepszy serwis dla firm szukających nowych technologii!