Jeśli prowadzisz firmę instalatorską i potrzebujesz nowoczesnych i funkcjonalnych kamer do monitoringu, ta oferta jest dla Ciebie! Specjalnie dla zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników strefy B2B na www.internec.pl, przygotowaliśmy promocję na trzy kamery IP marki INTERNEC. Możesz wybrać spośród trzech modeli:

  • i6.4-C59450-ILMAFSG 2.8 – 5 megapikselowa kamera IP z alarmami inteligentnymi, wczesnym ostrzeganiem, wielostrefową detekcją ruchu, oświetlaczami LED i IR, wbudowanym mikrofonem i głośnikiem, slotem na karty mikro SD i wejściem i wyjściem alarmowym. Promocyjna cena: 359 zł netto.
  • i6.4-C86340-LMG 4 – 4 megapikselowa kamera IP z wyjątkowo wysoką czułością, alarmami inteligentnymi, 4 mocnymi diodami światła białego, gniazdem kart micro SD i wbudowanym mikrofonem. Promocyjna cena: 455 zł netto.
  • i6.4-C87220-IMG 2.8 – 2 megapikselowa kamera IP z alarmami inteligentnymi, oświetlaczem IR do 50 metrów, gniazdem kart micro SD i wbudowanym mikrofonem. Promocyjna cena: 153 zł netto.

Możesz kupić dowolną z kamer, w dowolnej ilości, po zalogowaniu się do strefy B2B na www.internec.pl. Promocja trwa od 2.11 do 8.11, więc nie zwlekaj i zamów już dziś!

A jeśli chcesz skorzystać z oferty na kamerę i6.4-C87220-IMG 2.8, to masz dodatkową możliwość kupienia jej stacjonarnie w oddziałach firmy w Łodzi, Częstochowie, Opolu i Sosnowcu. Sprzedaż stacjonarna będzie dostępna tylko 3 i 4 listopada.

♨ A jeśli jeszcze nie masz konta w strefie B2B, to nie czekaj ani chwili i zarejestruj się na www.internec.pl. Dzięki temu będziesz miał dostęp do bardzo atrakcyjnej oferty hurtowej, promocji i wyprzedaży, a także możliwość otrzymywania newslettera z najgorętszymi ofertami. Nie przegap szansy na rozwój swojego biznesu z kamerami IP marki INTERNEC!