Jeśli szukasz profesjonalnych i nowoczesnych rozwiązań do monitoringu wizyjnego, nie przegap naszej wyjątkowej promocji! Tylko od 23 do 26 listopada możesz kupić w atrakcyjnych cenach rejestrator i dwie kamery marki INTERNEC – lidera w branży systemów bezpieczeństwa. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zalogować się do strefy B2B na naszej stronie www.internec.pl i wybrać dowolny z produktów promocyjnych, w dowolnej ilości. Oto, co przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Pięciokanałowy rejestrator marki INTERNEC, model: i6.4-N13105UHV. Promocyjna cena rejestratora: 174 zł netto. Rejestrator obsługuje kamery o rozdzielczości do 6 MP, posiada dwa wyjścia VGA oraz wyjście HDMI, możliwość obsługi 1 dysku twardego, pasmo 50 Mb dla połączeń przychodzących LAN od kamer IP, obsługę analityki z urządzeń IP: przekroczenie linii, wejście w obszar, wczesne ostrzeganie. To idealne urządzenie do małych i średnich systemów monitoringu.

  • 5 megapikselowa kamera PTZ IP marki INTERNEC, model: i6.4-P2350A-IAFG. Promocyjna cena kamery: 1269 zł netto. Kamera posiada 23 krotny zoom optyczny, oświetlacz IR do 150 metrów, zaawansowane alarmy inteligentne, wejście i wyjście alarmowe, wejście i wyjście audio, obsługę presetów, patroli i tras. To doskonała kamera do monitoringu obiektów o dużej powierzchni, takich jak parkingi, magazyny, stacje benzynowe. 

  • 2 megapikselowa kamera IP marki INTERNEC, model i6.4-C58220-IM 2.8. Promocyjna cena kamery: 121 złotych netto. Kamera posiada wydajną kompresję wideo H.265/H264/S+265 z regulowaną jakością i strumieniem danych, cyfrową redukcję szumów – 3D DNR, D-WDR, oświetlacz IR o zasięgu do 30 metrów, wbudowany mikrofon, alarmy inteligentne: wtargnięcie, przekroczenie linii, wejście w obszar, wyjście z obszaru. To świetna kamera do monitoringu wewnętrznego, np. biur, sklepów, hoteli.

Kamerę i6.4-C58220-IM 2.8 możesz kupić również stacjonarnie w oddziałach firmy w Łodzi, Częstochowie, Opolu i Sosnowcu, ale tylko 24 i 25 listopada. Nie czekaj, zamów już dziś i zadbaj o bezpieczeństwo swojej firmy!A jeśli jeszcze nie masz konta w strefie B2B na naszej stronie, to nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz. Dzięki temu zyskasz: dostęp do:

  • bardzo atrakcyjnej oferty hurtowej

  • dostęp do promocji i wyprzedaży

  • możliwość otrzymywania newslettera z najgorętszymi ofertami