Jeśli szukasz nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań do monitoringu swojej firmy, to ta promocja jest dla ciebie! Tylko od 30.11 do 03.12 możesz kupić trzy kamery i rejestrator IP marki INTERNEC w super niskich cenach. Promocja jest skierowana do firm, które mają konto w strefie B2B na serwisie www.internec.pl. Jeśli jeszcze nie masz konta, zarejestruj się już dziś i odkryj wiele korzyści!

Oto, co możesz nabyć w ramach promocji:

  • Kamera i6.4-C86340-LMG 4 marki INTERNEC za tylko 429 zł netto. To kamera o bardzo wysokiej czułości, która zapewnia kolorowy obraz przez całą dobę. Posiada przetwornik CMOS o przekątnej 1/1,8” oraz obiektyw F=1.0. Ma też alarmy inteligentne, które wykrywają wtargnięcie, przekroczenie linii, wejście lub wyjście z obszaru. Dodatkowo, ma 4 mocne diody światła białego o zasięgu do 30 metrów, które oświetlają ciemne miejsca.
  • Kamery i6.4-C82340-ILMG B 2 i i6.4-C82340-ILMG B 4 marki INTERNEC za tylko 260 zł netto. To 4 megapikselowe kamery IP w czarnej, metalowej obudowie. Możesz wybrać kamerę z obiektywem 2.8 mm lub z obiektywem 4 mm, w zależności od tego, jak szeroki kąt widzenia potrzebujesz. Te kamery mają również alarmy inteligentne, oświetlacz LED o zasięgu do 20 metrów oraz IR z zasięgiem do 50 metrów. Co więcej, mają gniazdo kart SD, na których możesz zapisywać nagrania, oraz wbudowany mikrofon, który pozwala na rejestrację dźwięku.
  • Rejestrator i6.4-N21120UHV 20 kanałowy rejestrator IP z obsługą kamer o rozdzielczości do 8 MP za tylko 332 zł netto. To rejestrator, który obsługuje analitykę z urządzeń IP, taką jak przekroczenie linii, obszar, przekroczenie dwóch linii, pozostawiony przedmiot, usunięto przedmiot, wałęsanie, bieganie, parkowanie, opuszczenie stanowiska pracy, wczesne ostrzeganie. To idealne rozwiązanie do monitoringu dużej powierzchni i zabezpieczenia przed niepożądanymi zdarzeniami.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy, że zalogujesz się do strefy B2B na serwisie www.internec.pl i zamówisz dowolny z produktów promocyjnych, w dowolnej ilości. Możesz też kupić rejestrator i6.4-N21120UHV stacjonarnie w oddziałach firmy w Łodzi, Częstochowie, Opolu i Sosnowcu, ale tylko 1 i 2 grudnia. Nie przegap tej okazji i zadbaj o bezpieczeństwo swojej firmy!

Posiadanie konta w strefie B2B na serwisie www.internec.pl daje ci wiele korzyści, takich jak:

  • dostęp do bardzo atrakcyjnej oferty hurtowej,
  • dostęp do promocji i wyprzedaży,
  • możliwość otrzymywania newslettera z najgorętszymi ofertami.

Nie czekaj ani chwili dłużej i zarejestruj się już teraz na www.internec.pl!