Jeśli jesteś zarejestrowanym i zweryfikowanym użytkownikiem serwisu internec.pl, to mamy dla Ciebie niesamowitą ofertę. Od 19 do 22 października możesz zamówić trzy produkty w super niskich cenach:

  • Sygnalizator zewnętrzny SATEL 5010R za jedyne 62 zł!
  • Pięciopak akumulatorów ALARMTEC 7Ah za tylko 182,50 zł!
  • Kamera INTERNEC IP 4MP, model I6.5-C81382-IMG 2,8 za zaledwie 379 zł!

To idealna okazja, aby zaopatrzyć się w niezbędne sprzęty do swojej działalności. Nie zwlekaj, bo ilość produktów jest ograniczona!

Aby skorzystać z promocji, wystarczy złożyć zamówienie na www.internec.pl w terminie od 19 do 22 października. Promocja dotyczy tylko zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników serwisu internec.pl.

A co z kamerą? Możesz ją także kupić stacjonarnie w jednym z oddziałów firmy w Łodzi, Częstochowie, Sosnowcu, Opolu, wystarczy pokazać sms od firmy Internec. Jeśli chcesz otrzymywać takie smsy z najgorętszymi promocjami, to daj znać naszym handlowcom i zostaniesz dopisany do listy odbiorców.

Jeśli jeszcze nie masz konta B2B w serwisie internec.pl, to nie czekaj ani chwili dłużej. Zarejestruj się już dziś i otrzymaj stały dostęp do bardzo atrakcyjnych cen hurtowych na wiele produktów. Serwis internec.pl to najlepszy partner dla instalatorów!

Nie przegap tej szansy! Zamawiaj już teraz i ciesz się z wysokiej jakości produktów w niskich cenach!