Szukasz okazji na zakup sprzętu sieciowego lub zasilania awaryjnego? Nie przegap naszej wyjątkowej promocji, która trwa tylko od 14 do 17 września! Tylko teraz możesz kupić dwa produkty w super niskich cenach:

Switch PoE SPE124E – idealny do podłączenia kamer IP, telefonów VoIP lub innych urządzeń zasilanych przez Ethernet. Ma 4 porty PoE i 2 porty uplink. Obsługuje standardy IEEE 802.3af i IEEE 802.3at. Teraz za jedyne 102 zł netto zamiast 219 zł netto!

Pięciopak akumulatorów Alarmtec 7Ah – niezawodne źródło zasilania awaryjnego dla systemów alarmowych, UPS-ów, oświetlenia awaryjnego i innych urządzeń. Mają długą żywotność i wysoką odporność na głębokie rozładowania. Teraz za jedyne 182,50 zł netto zamiast 295 zł netto!

Promocja dotyczy zakupów na www.internec.pl dokonanych przez zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników serwisu www.internec.pl. Nie czekaj, skorzystaj z tej okazji, zanim się skończy! Nie masz jeszcze u nas konta B2B? Nic straconego założysz je w kilka minut.

Aby dowiedzieć się więcej o promocji, odwiedź naszą stronę internetową gdzie możesz dokonać zakupów 24 godziny na dobę. Zapraszamy do zakupów

switch akumulatory promocja internec