Szukasz profesjonalnych i nowoczesnych rozwiązań do monitoringu? Skorzystaj z naszej promocji na rejestrator i kamerę marki INTERNEC. Tylko od 16.11 do 19.11 możesz kupić te produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, jeśli jesteś zarejestrowanym i zweryfikowanym użytkownikiem serwisu www.internec.pl.

  1. Rejestrator i6.4-N31432UHV to 32-kanałowe urządzenie, które obsługuje kamery o rozdzielczości do 8 MP. Posiada dwa wyjścia VGA oraz wyjście HDMI, dzięki czemu możesz podłączyć do niego różne monitory. Rejestrator ma także dwa złącza Ethernet. Możesz też zainstalować w nim do 4 dysków twardych, aby zwiększyć pojemność przechowywania nagrań. Rejestrator obsługuje analitykę z urządzeń IP, taką jak: przekroczenie linii, obszar, przekroczenie dwóch linii, pozostawiony przedmiot, usunięto przedmiot, wałęsanie, bieganie, parkowanie, opuszczenie stanowiska pracy, wczesne ostrzeganie. To wszystko sprawia, że rejestrator i6.4-N31432UHV to doskonały wybór dla wymagających klientów. A teraz możesz go kupić za jedyne 999 zł netto!
  2. Kamera i6.4-C85450-ILMAFSG 2.8 to 5-megapikselowa kamera IP, która oferuje wiele zaawansowanych funkcji. Kamera ma alarmy inteligentne z klasyfikacją obiektów ukierunkowaną na ludzi oraz pojazdy, co pozwala na lepszą detekcję i identyfikację celów. Kamera ma też wczesne ostrzeganie w postaci alarmowego światła białego i dźwiękowego komunikatu alarmowego, które może odstraszyć potencjalnych intruzów. Kamera ma wbudowany mikrofon i głośnik, co umożliwia komunikację dwukierunkową. Kamera ma też wejście i wyjście audio, wejście i wyjście alarmowe, co zwiększa jej funkcjonalność. Kamera i6.4-C85450-ILMAFSG 2.8 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość obrazu. A teraz możesz ją kupić za tylko 469 zł netto!

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej promocji na rejestrator i kamerę marki INTERNEC. Aby to zrobić, wystarczy, że zalogujesz się do strefy B2B w serwisie www.internec.pl i wybierzesz produkty, które Cię interesują. Możesz kupić dowolny z produktów promocyjnych, w dowolnej ilości. Nie przegap tej okazji! Jeśli nie masz jeszcze konta w strefie B2B, to zachęcamy Cię do rejestracji na www.internec.pl. Dzięki temu zyskasz dostęp do bardzo atrakcyjnej oferty hurtowej, dostępu do promocji i wyprzedaży, możliwości otrzymywania newslettera z najgorętszymi ofertami i wiele więcej. Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów serwisu www.internec.pl!