Jeśli szukasz nowoczesnych i funkcjonalnych kamer IP do monitoringu, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Tylko teraz, od 9.11 do 15.11, możesz skorzystać z wyjątkowej promocji na trzy kamery marki INTERNEC, dostępnej tylko dla zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników serwisu www.internec.pl. Nie przegap tej okazji i zamów już dziś!

Możesz wybrać spośród trzech modeli kamer IP o wysokiej jakości obrazu i zaawansowanych funkcjach:

  • 4 megapikselowa kamera IP INTERNEC i6.4-C82340-ILMG 4 – idealna do monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego, dzięki metalowej obudowie w klasie IP67. Kamera posiada alarmy inteligentne, oświetlacz LED o zasięgu do 20 metrów oraz oświetlacz IR o zasięgu do 50 m, gniazdo kart SD, wbudowany mikrofon i wiele innych. Promocyjna cena kamery to tylko 276 zł netto.
  • 5 megapikselowa kamera IP INTERNEC i6.4-C85450-ILMAFSG 2.8 – doskonała do monitoringu obiektów o dużej powierzchni, dzięki alarmom inteligentnym z klasyfikacją obiektów ukierunkowaną na ludzi oraz pojazdy. Kamera posiada wczesne ostrzeganie w postaci alarmowego światła białego i dźwiękowego komunikatu alarmowego, wbudowany mikrofon i głośnik, wejście i wyjście audio, wejście i wyjście alarmowe i wiele innych. Promocyjna cena kamery to tylko 355 zł netto.
  • 2 megapikselowa kamera IP INTERNEC i6.4-C58220-IM 2.8 – świetna do monitoringu w pomieszczeniach, dzięki alarmom inteligentnym takim jak: wtargnięcie, przekroczenie linii, wejście w obszar, wyjście z obszaru. Kamera posiada oświetlacz IR do 30 m, wbudowany mikrofon i wiele innych. Promocyjna cena kamery to tylko 121 zł netto. Kamerę tę możesz kupić w serwisie www.internec.pl oraz stacjonarnie w oddziałach firmy w Łodzi, Częstochowie, Opolu i Sosnowcu, ale tylko 10 listopada.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy zalogować się do strefy B2B w serwisie www.internec.pl i zamówić dowolną z kamer, w dowolnej ilości. Nie masz jeszcze konta w strefie B2B? Zarejestruj się już teraz i odkryj korzyści płynące z posiadania konta w strefie B2B platformy www.internec.pl:

  • dostęp do bardzo atrakcyjnej oferty hurtowej
  • dostęp do promocji i wyprzedaży
  • możliwość otrzymywania newslettera z najgorętszymi ofertami

Nie czekaj i zamów kamery INTERNEC już dziś! Promocja ważna jest tylko do 15.11 lub do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do zakupów na www.internec.pl!