Szukasz nowoczesnych i funkcjonalnych kamer IP do monitoringu? Skorzystaj z wyjątkowej promocji na dwie kamery marki INTERNEC, dostępnej tylko dla zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników serwisu www.internec.pl. Promocja trwa od 9.11 do 15.11, więc nie zwlekaj i zamów już dziś!

Możesz wybrać spośród dwóch modeli kamer IP o wysokiej rozdzielczości i zaawansowanych funkcjach:

  • 4 megapikselowa kamera IP INTERNEC i6.4-C82340-ILMG 4 – idealna do monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego, dzięki metalowej obudowie w klasie IP67. Kamera posiada alarmy inteligentne, oświetlacz LED o zasięgu do 20 metrów oraz oświetlacz IR o zasięgu do 50 m, gniazdo kart SD, wbudowany mikrofon i wiele innych. Promocyjna cena kamery to tylko 276 zł netto.
  • 5 megapikselowa kamera IP INTERNEC i6.4-C85450-ILMAFSG 2.8 – doskonała do monitoringu obiektów o dużej powierzchni, dzięki alarmom inteligentnym z klasyfikacją obiektów ukierunkowaną na ludzi oraz pojazdy. Kamera posiada wczesne ostrzeganie w postaci alarmowego światła białego i dźwiękowego komunikatu alarmowego, wbudowany mikrofon i głośnik, wejście i wyjście audio, wejście i wyjście alarmowe i wiele innych. Promocyjna cena kamery to tylko 355 zł netto.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy zalogować się do strefy B2B w serwisie www.internec.pl i zamówić dowolną z kamer, w dowolnej ilości. Nie masz jeszcze konta w strefie B2B? Zarejestruj się już teraz i odkryj korzyści płynące z posiadania konta w strefie B2B platformy www.internec.pl:

  • dostęp do bardzo atrakcyjnej oferty hurtowej
  • dostęp do promocji i wyprzedaży
  • możliwość otrzymywania newslettera z najgorętszymi ofertami

Nie przegap tej okazji i zamów swoje kamery INTERNEC już dziś! Promocja ważna jest tylko do 15.11 lub do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do zakupów na www.internec.pl!