Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej promocji na kamery marki INTERNEC. Jest ona dostępna tylko dla firm zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników serwisu www.internec.pl. Promocja trwa od 14.12 do 17.12.

Oferujemy dwie kamery marki INTERNEC w atrakcyjnych cenach. Pierwsza to i6.4-C59340-ILMG 2.8, 4-megapikselowa kamera IP z serii Color Master BASE. Cena promocyjna to 249 zł netto. Kamera posiada alarmy inteligentne, oświetlacz LED i IR, gniazdo kart SD oraz wbudowany mikrofon.

Druga kamera to i6.4-C59480-ILMAFSG 2.8, 8-megapikselowa kamera z serii Color Master PRO. Cena promocyjna to 444 zł netto. Kamera posiada alarmy inteligentne z klasyfikacją obiektów, wczesne ostrzeganie, oświetlacz LED i IR, gniazdo kart SD, wbudowany mikrofon i głośnik oraz wejście i wyjście audio.

Kamery są dostępne po zalogowaniu się do strefy B2B na www.internec.pl. Konto w strefie B2B daje dostęp do oferty hurtowej, promocji i wyprzedaży oraz możliwość otrzymywania newslettera z najgorętszymi ofertami. Zachęcamy do rejestracji na www.internec.pl już dziś!