Szukasz nowoczesnych i funkcjonalnych kamer do monitoringu? Chcesz zaoszczędzić na zakupie sprzętu najwyższej jakości? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Tylko od 11 do 14 stycznia trwa promocja kamer marki Internec na stronie www.internec.pl!

W ramach promocji możesz kupić dwie kamery z serii Color Master, które zapewniają kolorowy obraz przez całą dobę, niezależnie od warunków oświetlenia. Są to:

  • Kamera i6.4-C59340-ILMG B 2.8 – 4 megapikselowa kamera z alarmami inteligentnymi, oświetlaczem LED i IR oraz wbudowanym mikrofonem. Promocyjna cena to tylko 273,00 zł netto, zamiast 521,00 zł netto!
  • Kamera i6.4-C86340-LMG 4 – 4 megapikselowa kamera z 4 mocnymi diodami światła białego, alarmami inteligentnymi i wielostrefową detekcją ruchu. Promocyjna cena to tylko 449,00 zł netto, zamiast 859,00 zł netto!

Aby skorzystać z promocji, wystarczy, że zalogujesz się do strefy B2B na stronie www.internec.pl i zamówisz dowolny z produktów promocyjnych, w dowolnej ilości. Promocja jest skierowana do firm, zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników serwisu www.internec.pl.

Nie czekaj, bo promocja trwa tylko 4 dni! Zamów już dziś i ciesz się wysokiej jakości kamerami Internec w niskiej cenie!

Jeśli nie masz jeszcze konta w strefie B2B, to nie zwlekaj i zarejestruj się na www.internec.pl. Dzięki temu będziesz miał dostęp do bardzo atrakcyjnej oferty hurtowej, promocji i wyprzedaży, a także możliwość otrzymywania newslettera z najgorętszymi ofertami. Nie przegap tej okazji i dołącz do grona zadowolonych klientów Internec!