Szukasz nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań do monitoringu wizyjnego? Skorzystaj z wyjątkowej promocji na rejestrator i kamerę marki INTERNEC, dostępnej tylko dla firm, zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników serwisu www.internec.pl. Promocja trwa od 23.11 do 26.11, więc nie zwlekaj i zamów już dziś!

  • Rejestrator pięciokanałowy INTERNEC i6.4-N13105UHV to urządzenie, które zapewni Ci wysoką jakość obrazu i szerokie możliwości konfiguracji. Rejestrator obsługuje kamery o rozdzielczości do 6 MP, posiada dwa wyjścia VGA oraz wyjście HDMI, umożliwiające podłączenie do różnych monitorów. Rejestrator ma także możliwość obsługi 1 dysku twardego, na którym możesz przechowywać nagrania z kamer. Rejestrator współpracuje z kamerami IP, oferując pasmo 50 Mb dla połączeń przychodzących LAN. Rejestrator obsługuje również analitykę z urządzeń IP, taką jak przekroczenie linii, wejście w obszar, wczesne ostrzeganie. To wszystko sprawia, że rejestrator INTERNEC i6.4-N13105UHV to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. A teraz możesz go kupić w promocyjnej cenie 174 zł netto!
  • Kamera 5 megapikselowa PTZ IP INTERNEC i6.4-P2350A-IAFG to kamera, która zapewni Ci doskonały obraz i pełną kontrolę nad kątem widzenia. Kamera ma 23 krotny zoom optyczny, dzięki któremu możesz przybliżać i oddalać obraz bez utraty jakości. Kamera ma także oświetlacz IR do 150 metrów, który zapewnia widoczność w nocy lub przy słabym oświetleniu. Kamera posiada zaawansowane alarmy inteligentne, które wykrywają ruch, twarze, zmiany sceny i inne zdarzenia. Kamera ma również wejście i wyjście alarmowe, wejście i wyjście audio, obsługę presetów, patroli i tras. To wszystko sprawia, że kamera INTERNEC i6.4-P2350A-IAFG to kamera, która spełni Twoje oczekiwania. A teraz możesz ją kupić w promocyjnej cenie 1269 zł netto!

Nie czekaj i zamów rejestrator i kamerę marki INTERNEC już dziś! Wystarczy, że zalogujesz się do strefy B2B w serwisie www.internec.pl i skorzystasz z oferty promocyjnej. Pamiętaj, że promocja trwa tylko do 26.11, więc nie przegap okazji! Jeśli nie masz jeszcze konta w strefie B2B, to nie zwlekaj i zarejestruj się na www.internec.pl. Dzięki temu uzyskasz dostęp do bardzo atrakcyjnej oferty hurtowej, dostępu do promocji i wyprzedaży, możliwości otrzymywania newslettera z najgorętszymi ofertami i wielu innych korzyści. Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów serwisu www.internec.pl!