Jeśli jesteś zarejestrowanym i zweryfikowanym użytkownikiem serwisu internec.pl, to mamy dla Ciebie niesamowitą ofertę. Od 12 do 15 października możesz zamówić trzy produkty w super niskich cenach:

  • Czujnik dymu i ciepła do systemów alarmowych TSD-1 za jedyne 77 zł!
  • Zewnętrzna skrętka UTP cat 5e w odcinkach po 305m za tylko 1,15 zł za metr!
  • Kamera HDTVI 8 MP marki INTERNEC, model i8-97M3 za zaledwie 189 zł!

To idealna okazja, aby zaopatrzyć się w niezbędne sprzęty do swojej działalności. Nie zwlekaj, bo ilość produktów jest ograniczona!

Aby skorzystać z promocji, wystarczy złożyć zamówienie na www.internec.pl w terminie od 12 do 15 października. Promocja dotyczy tylko zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników serwisu internec.pl.

A co z kamerą? Możesz ją także kupić stacjonarnie w jednym z oddziałów firmy w Łodzi, Częstochowie, Sosnowcu, Opolu, wystarczy pokazać sms od firmy Internec. Jeśli chcesz otrzymywać takie smsy z najgorętszymi promocjami, to daj znać naszym handlowcom i zostaniesz dopisany do listy odbiorców.

Jeśli jeszcze nie masz konta B2B w serwisie internec.pl, to nie czekaj ani chwili dłużej. Zarejestruj się już dziś i otrzymaj stały dostęp do bardzo atrakcyjnych cen hurtowych na wiele produktów. Serwis internec.pl to najlepszy partner dla instalatorów! Nie przegap tej szansy! Zamawiaj już teraz i ciesz się z wysokiej jakości produktów w niskich cenach!