Jeśli szukasz najlepszych produktów do monitoring, to jest to oferta dla Ciebie! Od 21 do 24 września, tylko dla zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników serwisu internec.pl, mamy specjalne promocje na wybrane produkty:

  • Dysk do monitoringu WD Purple 1TB za jedyne 167 zł netto (zamiast 174,50 zł netto). To dysk zaprojektowany specjalnie do pracy z systemami monitoringu, który zapewnia niezawodność i wydajność nawet w najtrudniejszych warunkach.
  • Kamera INTERNEC IP 2MP Color Master EASY, model i6-C83122-IR 2,8mm za jedyne 143 zł netto (zamiast 313 zł netto). To kamera, która rejestruje obraz w wysokiej rozdzielczości 2 megapikseli i kolorze nawet w nocy dzięki technologii Color Master. Ma też wbudowany filtr IR-CUT i podczerwień do 20 metrów Tę kamerę możesz kupić nie tylko na internec.pl, ale również stacjonarnie w jednym z naszych oddziałów w Łodzi, Częstochowie, Sosnowcu, czy Opolu. Wystarczy, że pokażesz SMS od Internec. Jeśli chcesz raz w tygodniu otrzymywać SMS z najgorętszymi okazjami – poproś handlowców o dopisanie do mailingu SMS.

Nie czekaj, bo promocja trwa tylko do 24 września lub do wyczerpania zapasów. Wejdź na internec.pl i zamów już dziś!

A jeśli jeszcze nie masz konta na internec.pl, to nie zwlekaj ani chwili. Zarejestruj się za darmo i zweryfikuj swoje dane, a będziesz mógł korzystać z wielu korzyści, takich jak:

  • dostęp do pełnej ofert  produktów z różnych kategorii w atrakcyjnych cenach hurtowych,
  • możliwość składania zamówień online i śledzenia statusu realizacji,
  • atrakcyjne rabaty i oferty specjalne,
  • profesjonalna obsługa klienta i pomoc techniczna